Tipy na Velikonoční dekorace
Velikonoční dárky zdarma k Vaší objednávce

O nás

Vyrábíme voňavé originální rámečky pro Vás i Vaše blízké. Rámujeme nejroztomilejší miminka, nejkrásnější nevěsty a jedinečné okamžiky každého z Vás. Máme rádi výjimečné rámečky s duší, proto zvládneme splnit téměř všechna přání našich zákazníků.

Malá voňavá výrobna a dílna plná nápadů

Jsme malá chráněná dílna, která vyrostla v obýváku dvou manželů. Zatímco Lenka chtěla zákazníkům dělat radost originálními rámečky a vkusným designem, Pavel uměl rámečky zhotovit technicky a rozuměl si se všemi stroji, které jsou k tomu potřeba. Z malé rodinné firmy jsme se postupně rozrostli v chráněnou dílnu, která začíná spolupracovat s dalšími tvůrci rámečků. Podstata naší práce zůstává ale od první chvilky stejná: Vytvářet kvalitní a voňavé rámečky pro jedinečné a důležité Okamihy životů našich zákazníků. Chceme jim dělat každý den o kousek krásnější a příjemnější.

Originalita

Každé dítě je originální. Maluje slona s růžovými puntíky. Představuje si, co všechno má v bříšku velryba. Právě v tom nás inspiruje naše dcera i nápady našich zákazníků.

Individuální přístup

Vaše nápady jsou pro nás velkou inspirací, proto se pokusíme vytvořit přesně takový rámeček, jaký byste si chtěli přiťuknout do obýváku nebo do dětského pokoje.

Záruka kvality

Každý z rámečků projde našima rukama hned několikrát a při výrobě mu věnujeme tu největší péči. Vyrábíme z přírodních materiálů a snažíme se nevytvářet velké množství odpadu.

Chráněná dílna

Vzájemně si pomáháme a pomáháme ostatním. U druhých hledáme především jejich přednosti, které se snažíme rozvíjet. Díky tomu se u nás může realizovat spousta šikovných rukou i hlav.


Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací