Fotorámeček pro zamilované

  • 235 Kč

Aby na Vás láska koukala ze všech možných koutů

Láska je krásná věc, ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let. A jak potěšit partnerku na Valentýna či jen tak? Máme pro Vás skvělý nápad.  Originální dárek k valentýnu může být i naprostá maličkost jako je rámeček s fotografií. Zachytit jedinečný Okamih lásky na fotografii je něco skvělého, o to spíše by fotografie měla mít u Vás doma čestné místo a ne ležet v šuplíku. A aby měla to pravé kouzlo, je dobré využít například dřevěné rámečky se srdíčky, vlastním nápisem či iniciály. Věřte, že takový dárek k valentýnu vykouzlí partnerce úsměv na tváři.

Vylaďte si rámeček podle svých představ:

·         Napište nám iniciály, které na rámečku mají být umístěny

·         Zvolte si například i vlastní font písma, pro ještě větší originalitu rámečku

Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Máte více nápadů jak rámeček vylepšit? Nic není nemožné

Dřevěné rámečky se srdíčky z dílny Okamih se Vám líbí, ale máte trochu jinou představu? Pak se nám ji nebojte napsat a společnými silami připravíme pro Vás a Vaši partnerku ten nejlepší rámeček pod sluncem.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací