Dřevěná dekorace s vygravírovanou siluetou dle Vaší fotografie

  • 333 Kč

Pro zůtulnění domova originální dekorace vytvořená dle Vašeho vkusu

Čím lepší fotografie, tím lepší výsledek :) Máme jeden z nejmodernějších laserů, se kterými umíme vygravírovat do nejjemnějších detailů Vaši fotografii přímo na bukové dřevo.

Siluetu vyjmeme z fotografie, vyřízneme, pogravírujeme a připevníme k dekoraci abychom dosáhli pěkného efektu a mohli jste se těšit při každém pohledu na ní :)

Jak objednat?

  • Dopište jméno a vyberte si styl písma podle vlastního vkusu

  • Nahrajete fotografii

  • A zbytek již necháte na nás :)

  • V případě zájmu rádi doplníme Vaším textem, či pošleme návrh před samotnou výrobou

Dekorace vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí. Každá dekorace projde našima rukama hned několikrát a s láskou ji také krásně zabalíme.

Očima zákazníků

Doporučuji všemi 10. Paní z Okamihu mi před objednávkou volala, jestli je objednávka správně. Díky ní jsem si uvědomila, že jsem objednala špatný počet ks. Dnes mi zboží přišlo a je to nádhera. Moc děkuji za zákaznický servis a krásnou práci.

Málokdy píšu slovní recenze, ale musím udělat výjimku, protože tato firma výjimečná je! Naprostá spokojenost s veškerou komunikací, vždy milí, ochotní a vstřícní i když jsem si trochu víc vymýšlela a výsledný produkt jednoduše nádherný. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Úžasné fotorámečky! Moc se Vám povedly! Komunikace také na jedničku. Mockrát děkujeme!

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací