Menu

Fotorámeček jako ideální dárek k narození dítěte - den, kdy se zastavil čas

Dekorace s rámečkem k oslavě dne, kdy se zastavil čas

Narození miminka je okamžik, na který se nezapomíná

Pamatujete, jak jste se nemohli dočkat, až se Vaše miminko vyklube na svět? A teď už tu je, občas pláče, nespinká, ale i tak je to Vaše zlatíčko, Vaše všechno. Na jeho narození jistě nikdy nezapomenete, ale proč si onu chvíli neuchovat někde na očích? Třeba díky rámečku z naší chráněné dílny, na který si můžete doplnit i jméno a různé údaje. Zkrátka si rámeček vyladit přesně podle sebe. Dřevěné rámečky mohou posloužit jako dekorace do dětského pokoje, ale i do chodby nebo do ložnice. Navíc je to skvělý nápad na dárek k narození miminka, který jistě potěší.

Na rámeček můžete doplnit:

·         Jméno miminka

·         Údaje o narození

·         Barvu stužek

Rámečky a dekorace vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Upravíme Vám rámeček podle představ

Máte nápady, jak tento rámeček vylepšit, aby více odpovídal Vaším představám? Chcete na roh rámečku přidat čápa, růžičku nebo třeba mašinku? Ať už máte jakékoliv nápady, tak nám je napište do poptávkového formuláře  a společně vytvoříme přesně takový rámeček, jaký byste chtěli mít doma.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací