Menu

Dekorace se jménem a údaji o narození dítěte vhodná jako doplněk do bytu

Dekorace se jménem a údaji o narození dítěte vhodná jako doplňěk do bytu

Dekorace se jménem miminka a údaji o narození

Některé věci, data a čísla nikdy nezapomenete. Třeba jako datum narození vašeho děťátka, jeho míry a váhy i to, v kolik hodin přišlo na svět. Navždycky si budete pamatovat, jak při odjezdu do nemocnice foukalo, jestli jste stihla dosnídat a zda jste neukládala věci do tašky na poslední chvíli. Okamihy spojené s narozením vašeho miminka jsou nezapomenutelné a jedinečné. Často spojené s řadou bizarních historek a omylů, chvílí bolesti, ale také ohromné radosti. Přivedli jste na svět nového člověka. A začali jste společně s ním psát jeho příběh. Starat se o to, aby mu bylo na celém světě sladce a dobře jako v mámině náruči, a připravovat ho na všechna dobrodružství, která mu život přinese. Uchovejte si památku na tyto vzácné Okamihy díky dekoraci se jménem miminka a údaji o jeho narození. Každý den vám připomene, jak velké věci jste zvládli, jak velkých darů se vám dostalo a že je na světě někdo, kdo vás nesmírně potřebuje.

Krásná dřevěná dekorace

  • se jménem Vašeho miminka

  • s údaji o narození

  • s hravými barvami a stužkami na přání, aby ladila s Vaším pokojem.

Dekorace vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí. Každá dekorace projde našima rukama hned několikrát a s láskou ji také krásně zabalíme.

Dekoraci upravíme podle Vašeho přání

Nejsou pro vás důležité míry a váhy dítěte? Nebo nechcete uvádět přesnou hodinu narození? Ale nutně byste na dekoraci potřebovali jiné údaje – třeba poznámku o tom, že vaše zlatíčko mělo černé vlásky anebo že se narodilo za větrné noci. Zkrátka se vaše představy do našich dekorací nevejdou. Nevadí. Napište nám a společně vymyslíme perfektní dekoraci pro vaši ratolest.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací