Menu

Věšák na medaile v běhání - pro ženy, se jménem, střední

Věšák na medaile pro úspěchy v běhání s vlastním jménem a mottem pro začínající sportovce

Věšák na medaile pro malé i velké běžce

Máte doma vytrvalostního běžce nebo sprintera? Ať už váš malý šampion zdolává kilometry nebo má nejlepší časy na rychlé tratě, máme pro něj originální dárek. Věšák na medaile pro zdatného běžce s jeho vlastním jménem a motivačním citátem, mottem nebo třeba vaším přáním dalších úspěchů. Na věšák se vejde dobrá desítka medailí, ale perfektně na něm bude vypadat i jeden nebo dva kousky. Věšák na medaile bude vašemu malému běžci každý den připomínat, že úspěch začíná zavázáním běžeckých bot, protažením a prvním rozběhem. Každý uběhnutý metr i kilometr se totiž počítá a na závodech se vždycky vše, co je v nohách, projeví.

Ukažte svému dítku, jak si ceníte jeho houževnatosti a jak moc mu fandíte. I když nestihnete všechny důležité tréninky a závody, medaile můžete věšet vždycky společně.

Věšák lze vyladit dle Vašich přání

  • Lze umístit libovolný vzkaz dle Vašeho přání
  • Chybět nesmí ani jméno onoho úspěšného běžce (můžete doplnit i název týmu apod.)

Věšáky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

 

Máte vlastní představu? Není problém.

Každý věšák je originál vyrobený na míru, proto ho velmi snadno můžeme upravit podle Vašich představ. Je váš medailista opravdový šampion a nosí medaile z každého závodu – žádný problém, zvětšíme plochu pro medaile. Stejně tak můžeme upravit i prostor pro text nebo věnovat věšák na medaile třeba celému běžeckému týmu. Stačí napsat.

  • keyboard_arrow_up
  • info
  • brush
  • keyboard_arrow_down
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací