Menu

Věšák na medaile hasič II. - velký, s fotorámečkem

Věšák na medaile pro ty nejlepší dobrovolné hasiče

Věšák na medaile pro ty nejlepší dobrovolné hasiče

Máte doma malého dobrovolného hasiče a jste na něj pyšní? Ještě aby ne, však dobrovolných hasičů není nikdy dost, ať už velkých nebo malých. Překonávat nové a nové překážky, zachraňovat lidem jejich životy, domy a podobně. To je rozhodně velice záslužná činnost. A takových soutěží pro malé i velké hasiče je také celá řada. Není tedy divu, že možná už nevíte, kam medaile z takových soutěží umístit. Máme pro Vás skvělý návrh. U nás na Okamihu seženete perfektní věšák na medaile, který si dokonce můžete přizpůsobit Vaším vlastním představám. Díky takovému věšáku si vzpomínky na ty jedinečné Okamihy uchováte navždy na očích. Součástí věšáku je navíc místo na fotografii hasiče, aby bylo jasné, komu patří.

Věšák si lze vyladit do vlastních barev a doplnit o následující:

  • Jméno malého či velkého statečného hasiče
  • Libovolný vzkaz či přání

Věšáky na medaile vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Věšák na medaile podle Vašich představ? Bez problému.

Máte vlastní představu, jak by zrovna Váš věšák na medaile měl vypadat? Chcete na něj dodat hasičské auto nebo potřebujete na medaile více místa? Chcete mít místo jednoho místa na fotografii hned dvě? Nic není nemožné. Pošlete nám své podněty a společně pak vymyslíme ten nejlepší věšák na míru přímo pro Vás.

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací