Dětský kočár jako rámeček na fotky se jménem dítěte

  • 303 Kč

Rámeček pro Vaší princeznu vhodný i jako dárek pro kdejakou babičku

Princezny zpravidla potkáváme už jen v pohádkách.. a nebo v takovémto rámečku, do kterého si můžete vložit fotku své dcerky a od té chvíle bude zdobit kdejakou poličku. :D

Trochu více o rámečku

  • doplníte si jméno Vaší princezny, které bude zdobit podstavec
  • rámeček je celý ze dřeva - barvama tak o to více vynikne Vaše princezna :D
  • zkrášlíme jej decentní mašličkou s barvou dle Vašeho vkusu, či aby ladila k obrázku

Rámečky vyrábíme v naší chráněné dílně s tou největší péčí :D

Rámeček upravíme podle Vašeho přání

Chcete, aby na vašeho drobečka vykoukla žirafa? Nedovedete si představit malého mašinfíru bez lokomotivy s vagonky? Zkrátka se vaše představy do našich rámečků nevejdou. Nevadí. Napište nám a společně vymyslíme perfektní rámeček pro vaši ratolest.

Očima zákazníků

Okamih moc doproucuji. Objednávala jsem už opakovaně, a pokaždé jsem moc spokojená. Rychlá výroba, skvělá komunikace, a rámečky jsou opravdu nádherné!???? Moc děkuji ????

nádherné zpracování, rychlé dodání a hlavně milý přístup ❤️.

Doporučuji všemi 10. Paní z Okamihu mi před objednávkou volala, jestli je objednávka správně. Díky ní jsem si uvědomila, že jsem objednala špatný počet ks. Dnes mi zboží přišlo a je to nádhera. Moc děkuji za zákaznický servis a krásnou práci.

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací