Fotorámeček se jménem a motýlkama pro bratry či sestřičky

  • 301 Kč

Máte dvojčátka a nebo máte blízkého svého, se kterým jste jako jedna duše?

Na přání jedné zákaznice jsme připravili tento rámeček s motýlky, aby do něj mohla vložit tu nejbarvitější vzpomínku na svá děťátka. Ač to nebyla dvojčátka, ale určitě jsou jedna duše a určitě to s nimi nebude vždy nejlehčí - no od toho nám mají viset na zdech připomínky těch nejhezčích momentů, na které rádi vzpomínáme. :D

Zapojte své nejlepší představy a pojďte si na této stránce nakreslit svůj vlastní motýlkový rámeček 

Doplníme na něj i

  • jméno Vašeho miminka, nebo i Vaše
  • barvy dle libosti
  • můžete si doplnit i vlastní text

Rámečky vyrábíme v naší chráněné dílně s tou největší péčí :D

Inspiroval Vás rámeček, ale máte vlastní představu?

V tom případě jste na správném místě, protože Okamih je tu právě od toho, aby vyráběl předměty a dárky, které mají pro Vás hodnotu - které vyzvednout nezapomenutelné okamžiky ve Vašem životě a nebo Vašich blízkých. Napište nám Vaši představu na email obchod zavináč okamih.cz a uděláme vše co bude v našich silách.

Očima zákazníků

Okamih moc doproucuji. Objednávala jsem už opakovaně, a pokaždé jsem moc spokojená. Rychlá výroba, skvělá komunikace, a rámečky jsou opravdu nádherné!???? Moc děkuji ????

nádherné zpracování, rychlé dodání a hlavně milý přístup ❤️.

Doporučuji všemi 10. Paní z Okamihu mi před objednávkou volala, jestli je objednávka správně. Díky ní jsem si uvědomila, že jsem objednala špatný počet ks. Dnes mi zboží přišlo a je to nádhera. Moc děkuji za zákaznický servis a krásnou práci.

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací