Menu

Fotorámeček se jménem a motýlkama I.

Rámeček se jménem a motýlkama

Rámeček se jménem a motýlky

Vzpomenete si, jak jste poprvé cítila v břiše motýlky, když jste potkala svého vysněného muže? A pak o několik let či měsíců později, když se na svět chystal nový člověk. Pravda, motýlci to byli jenom ze začátku, potom už přišla spousta kopanců a objevování. A když se ten malý raneček štěstí narodil, přiletěly motýlků snad tisíce. S rozklepanýma rukama jste ho poprvé převlékala, nakukovala do postýlky, jestli ještě spí, a konejšila, konejšila a konejšila. I když všechny vaše společné Okamihy nebyly lehké a krásné jako motýlí křídla, přece v nich něco nezachytitelného bylo. A odletěly možná rychleji, než když vám zamávají motýli svými křídly. Právě proto byste na ně měla s láskou vzpomínat, zachytit je v růžových (anebo třeba žlutých či zelených) barvách a mít je každý den na očích.

Rámeček si vylaďte do vlastních barev. My jej doplníme

  • jménem Vašeho miminka (nebo i Vaším jménem)

  • a připíšeme vašemu děťátku vzkaz podle Vašeho přání


Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Rámeček upravíme podle Vašeho přání

Nestačí vám dva motýlci, ale chcete jich celou záplavu? Máte doma malou berušku, a tak byste ocenili spíše rámeček s beruškou? Anebo malého broučka? Zkrátka se vaše představy do našich rámečků nevejdou. Nevadí. Napište nám a společně vymyslíme perfektní rámeček pro vaši ratolest.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací