Rámeček na fotku k narození malého vodáka

  • 294 Kč

Něco pro milovníky vody

Péče o dítko není jen moře starostí, ale především radostí. Jeho narození muselo vyvolat vlnu emocí. S tímto rámečkem můžete skvěle zachytit ten okamžik, kdy k Vám připlulo štěstí.

Pokud hledátě něco trochu jiného, mohl by Vás zajímat plaváčkův rámeček

Vyrobíme rámeček přímo pro Vás

  • Se jménem Vašeho miminka
  • S jeho údaji o narození
  • Můžeme doplnit zářivými barvami, aby rámeček ještě lépe vynikl
  • Můžete si na rámeček také přidat vlastní text, který si vaše ratolest jednou přečte

Všechny rámečky vyrábíme vlastnoručně v naší chráněné dílně a následně balíme do pěkných dárkových krabiček

Inspirovala Vás dekorace, ale máte vlastní představu?

V tom případě jste na správném místě, protože Okamih je tu právě od toho, aby vyráběl předměty a dárky, které mají pro Vás hodnotu - které vyzvednout nezapomenutelné okamžiky ve Vašem životě a nebo Vašich blízkých. Napište nám Vaši představu na email obchod zavináč okamih.cz a uděláme vše co bude v našich silách.

Očima zákazníků

Okamih moc doproucuji. Objednávala jsem už opakovaně, a pokaždé jsem moc spokojená. Rychlá výroba, skvělá komunikace, a rámečky jsou opravdu nádherné!???? Moc děkuji ????

nádherné zpracování, rychlé dodání a hlavně milý přístup ❤️.

Doporučuji všemi 10. Paní z Okamihu mi před objednávkou volala, jestli je objednávka správně. Díky ní jsem si uvědomila, že jsem objednala špatný počet ks. Dnes mi zboží přišlo a je to nádhera. Moc děkuji za zákaznický servis a krásnou práci.

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací