Fotorámeček s delfínem, želvou, velrybou a medúzou

  • 294 Kč

Vašemu dítěti už suchá zem nestačí?

Můžeme mluvit o tom, jak je plavání v brzém věku zdraví prospěšné, ale hlavně je to zábavné a moc krásné. Okamžiky společného plavání jsou nezapomenutelné. A pokud je máte i zvěčněné (což by jste určitě měli), v tomto rámečku se budou pěkně vyjímat, a vždy tak připomínat ty chvíle mokré, zdraví prospěšné zábavy.

Vyrobíme Vám rámeček přímo na míru

Rámečky ručně vyrábíne v naší chráněné dílně a každému věnujeme maximální péči.

Inspirovala Vás dekorace, ale máte vlastní představu?

V tom případě jste na správném místě, protože Okamih je tu právě od toho, aby vyráběl předměty a dárky, které pro Vás mají hodnotu a vyzvednou nezapomenutelné okamžiky v životě Vašem či Vašich blízkých. Napište nám svou představu na email obchod zavináč okamih.cz a my uděláme vše co bude v našich silách pro její zrealizování.

Očima zákazníků

Okamih moc doproucuji. Objednávala jsem už opakovaně, a pokaždé jsem moc spokojená. Rychlá výroba, skvělá komunikace, a rámečky jsou opravdu nádherné!???? Moc děkuji ????

nádherné zpracování, rychlé dodání a hlavně milý přístup ❤️.

Doporučuji všemi 10. Paní z Okamihu mi před objednávkou volala, jestli je objednávka správně. Díky ní jsem si uvědomila, že jsem objednala špatný počet ks. Dnes mi zboží přišlo a je to nádhera. Moc děkuji za zákaznický servis a krásnou práci.

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací