Dekorace do místnosti s fotorámečkem v oblaku s čápem k narození dítěte

  • 999 Kč

Dekorace se jménem miminka jako ideální dárek mamince k narození děťátka

Určitě se mnou budete souhlasit, že nejšťastnější žena je ta, která drží v ruce své prvorozené miminko. A právě k této události - aby si každá maminka mohla připomínat svůj jedinečný den - jsme vytvořili dekoraci spojenou s rámečkem pro fotku.

Dekorace vhodná do každého pokojíčku, protože si ji můžete vybarvit podle vlastních představ a dopsat samozřejmě i jméno děťátka, datum narození a můžeme připsat i Vaše poselství budoucímu teenagrovi. :D

Jak si vytvoříte svou dekoraci jako ideální dárek na celý život?

  • vyplníte si jméno miminka

  • přidáte datum narození

  • vložíte nejoblíbenější fotografii

Vejde se do něj fotografie 15x10 cm na výšku - na přání vytvoříme i pro fotografii na šířku.

A zbytek pro Vás již dotvoříme v naší voňavé dílně :)

Dekoraci upravíme podle Vašeho přání

Nejsou pro vás důležité míry a váhy dítěte? Nebo nechcete uvádět přesnou hodinu narození? Ale nutně byste na dekoraci potřebovali jiné údaje – třeba poznámku o tom, že vaše zlatíčko mělo černé vlásky anebo že se narodilo za větrné noci. Zkrátka se vaše představy do našich dekorací nevejdou. Nevadí. Napište nám a společně vymyslíme perfektní dekoraci pro vaši ratolest.

Očima zákazníků

Výroba sice chvíli trvala, ale čekání se vyplatilo. Po opatrném vybalení z krabice, označené jako "křehké", jsem vůbec nedoufala, že uvidím něco tak krásného. Úžasná práce, určitě jsem nenakoupila naposledy!!

Málokdy píšu slovní recenze, ale musím udělat výjimku, protože tato firma výjimečná je! Naprostá spokojenost s veškerou komunikací, vždy milí, ochotní a vstřícní i když jsem si trochu víc vymýšlela a výsledný produkt jednoduše nádherný. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Úžasné fotorámečky! Moc se Vám povedly! Komunikace také na jedničku. Mockrát děkujeme!

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací