Menu

Rámeček na fotky pro scénáristy svého života

Rámeček alá klapka

Vzpomínky jako z filmového plátna

Maturitní ples, školní večírky s přáteli, narozeninové oslavy. To všechno jsou chvíle, které si člověk chce uchovat v srdci i v mysli. Ale co tak mít tyto Okamihy stále na očích? K tomu se skvěle hodí rámečky na fotky. A co teprve takový rámeček ala filmová klapka. Takový dodá těm nezapomenutelným Okamihům ten správný šmrnc. Zvláště když si ho můžete vyladit podle svých představ a přání.

Upravte si rámeček na fotky přesně podle Vás:

·         Doplňte si vlastní text

·         Možnost přidat datum či rok

·         Nepřeberné množství barevných variant

Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Inspirace dobrá, ale chcete to trochu jinak?

Rámečky na fotky z naší dílny Vás inspirovali, ale Vy si myslíte, že máte lepší nápad? U nás na Okamihu není nic nemožné. Pokud chcete rámeček upravit podle Vašich představ, pak nám je bez obav napište do poptávkového formuláře a společně vymyslíme ten nejlepší rámeček Vám na míru.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací