Fotorámeček jako ideální dárek k narození dítěte - den, kdy se zastavil čas

  • 793 Kč

Narození miminka je okamžik, na který se nezapomíná

Pamatujete, jak jste se nemohli dočkat, až se Vaše miminko vyklube na svět? A teď už tu je, občas pláče, nespinká, ale i tak je to Vaše zlatíčko, Vaše všechno. Na jeho narození jistě nikdy nezapomenete, ale proč si onu chvíli neuchovat někde na očích? Třeba díky rámečku z naší chráněné dílny, na který si můžete doplnit i jméno a různé údaje. Zkrátka si rámeček vyladit přesně podle sebe. Dřevěné rámečky mohou posloužit jako dekorace do dětského pokoje, ale i do chodby nebo do ložnice. Navíc je to skvělý nápad na dárek k narození miminka, který jistě potěší.

Na rámeček můžete doplnit:

·         Jméno miminka

·         Údaje o narození

·         Barvu stužek

Rámečky a dekorace vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Upravíme Vám rámeček podle představ

Máte nápady, jak tento rámeček vylepšit, aby více odpovídal Vaším představám? Chcete na roh rámečku přidat čápa, růžičku nebo třeba mašinku? Ať už máte jakékoliv nápady, tak nám je napište na email obchod zavináč okamih.cz  a společně vytvoříme přesně takový rámeček, jaký byste chtěli mít doma.

Očima zákazníků

Výroba sice chvíli trvala, ale čekání se vyplatilo. Po opatrném vybalení z krabice, označené jako "křehké", jsem vůbec nedoufala, že uvidím něco tak krásného. Úžasná práce, určitě jsem nenakoupila naposledy!!

Málokdy píšu slovní recenze, ale musím udělat výjimku, protože tato firma výjimečná je! Naprostá spokojenost s veškerou komunikací, vždy milí, ochotní a vstřícní i když jsem si trochu víc vymýšlela a výsledný produkt jednoduše nádherný. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Úžasné fotorámečky! Moc se Vám povedly! Komunikace také na jedničku. Mockrát děkujeme!

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací