Menu

Rámeček na fotky s údaji o narození dítěte

Rámeček k narození miminka s údaji o narození

Rámeček k narození miminka s údaji o narození

Devět měsíců čekání. Obav. Radostí z prvních pohybů v bříšku. Vybírání toho nejkrásnějšího jména. I nákupů těch nejmenších dupaček, jaké jste kdy drželi v ruce. Připravená postýlka, vyžehlené svetříky a voňavé plenky. Potom se narodil. Váš nejvzácnější poklad. A změnil celý váš dosavadní život a obrátil Váš svět vzhůru nohama, a ne jednou. I když všechny vaše chvilky nebyly růžové a slunečné, zachovejte si na narození své malé lásky ty nejkrásnější vzpomínky. Pověste si je na zeď a každý den se těšte z toho, jakého daru se vám dostalo.

Rámeček pro vaši ratolest

  • se jménem Vašeho miminka

  • s údaji o narození

  • doplníme hravými barvami na přání, aby ladil k pokojíčku vašeho drobečka

  • připíšeme vašemu děťátku vzkaz podle Vašeho přání

A k narození miminka již nikdy neopomenete ani jednu informaci a navíc se na Vás bude usmívat po celý den z tohoto rámečku na Vaší míru.

Inspiroval Vás rámeček, ale máte vlastní představu?

V tom případě jste na správném místě, protože Okamih je tu právě od toho, aby vyráběl předměty a dárky, které mají pro Vás hodnotu - které vyzvednout nezapomenutelné okamžiky ve Vašem životě a nebo Vašich blízkých.

Napište nám Vaši představu do POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE a uděláme vše co bude v našich silách.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací