Menu

Fotorámeček můj první rok

Rámeček k narození miminka se jménem a datem narození

Rámeček k narození miminka se vším všudy

Máte za sebou nejkrásnějších 9 měsíců života každé ženy, první kopnutí, vybírání doplňků do dětského pokojíčku a najednou je tu. Vaše malé miminko už je na světě. Na takovou chvíli člověk nikdy nezapomene, ale i přesto, stojí za to si onu vzpomínku uchovat v co nejvíce možných variantách. Jednou z nich může být třeba rámeček na zeď či na poličku, který Vám bude každý den onu radostnou chvíli připomínat.

Rámeček pro Vaše největší štěstí

·         se jménem Vašeho krásného miminka

·         s údaji o narození

·         dopíšeme libovolný text či vzkaz podle Vašeho přání

·         k dispozici několik barevných variant

Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Upravte si rámeček podle Vašich představ

Chcete dekoraci, o které zde mluvíme, ale máte vlastní nápady, jak ji vylepšit? Pak jste na správném místě. Ať už na rámečku chcete mít mašinku, klokánka nebo třeba čápa, u nás to není nemožné. Neváhejte se nám ozvat do poptávkového formuláře se svou představou a společnými silami připravíme ten nejlepší rámeček pro Vašeho drobečka.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací