Výzdoba bytu se jmény celé rodiny v motivu srdce

  • 1469 Kč

Dekorace pro celou rodinu s citem pro každý detail

Navždy spolu v jednom srdci. To jsme se snažili vystihnout touto dekorací, kterou si můžete vytvořit i vy dle svých představ, aby ladila Vašemu obýváku, ložnici či i na dveřích Vašeho domova.

Krásná dřevěná dekorace s možností detailního vystínování

  • až se 4 jmény

  • v barvách i bez barev (možná i ve zlaté či stříbrné)

  • zašleme návrh před výrobou (je zde mnoho detailů k vypracování a přejeme si aby skutečně vystihla Vaší rodinu do každého detailu)

  • maximální velikost 50 cm na délku a nebo 30 cm na výšku

Dekorace vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí. Každá dekorace projde našima rukama hned několikrát a s láskou ji také krásně zabalíme.

Dekoraci upravíme podle Vašeho přání

Nechcete dekoraci s motivem srdce, ale třeba s motivem Vaší společné oblíbené aktivity? Řekněte si a rádi pro Vás navrhneme.

Očima zákazníků

Výroba sice chvíli trvala, ale čekání se vyplatilo. Po opatrném vybalení z krabice, označené jako "křehké", jsem vůbec nedoufala, že uvidím něco tak krásného. Úžasná práce, určitě jsem nenakoupila naposledy!!

Málokdy píšu slovní recenze, ale musím udělat výjimku, protože tato firma výjimečná je! Naprostá spokojenost s veškerou komunikací, vždy milí, ochotní a vstřícní i když jsem si trochu víc vymýšlela a výsledný produkt jednoduše nádherný. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Úžasné fotorámečky! Moc se Vám povedly! Komunikace také na jedničku. Mockrát děkujeme!

Natočili jsme pro Vás
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací