Menu

Fotorámeček Egypt

Rámeček na památku z dovolené - Egypt

Mějte vzpomínky na dovolenou v Egyptě stále před očima

Zážitky na které jen tak nezapomenete, oblázky od moře a mnoho dalšího, si člověk z dovolené v Egyptě jistě přivést může. Některé Okamihy si ale chcete uchovat navždy před očima a na to je jednoznačně nejlepší fotografie. Na tu když se potom podíváte, vždy se aspoň na chvíli přenesete zpět na tu jedinečnou dovolenou. A abyste si ji mohli uchovat před očima napořád, tak jsme si pro Vás v naší dílně připravili jedinečné rámečky na fotky, přímo s tématem dovolené. Dřevěné rámečky si navíc můžete doladit podle svých potřeb a dodat jim tak skutečnou jedinečnost.

Na rámečky lze doplnit:

·         Město/místo dovolené

·         rok dovolené

·         zvolit si vlastní barvu textu i rámečku

Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Uvažujete o vylepšení tohoto rámečku?

Máte návrh, jak by tento rámeček šel změnit? Například se lišila destinace a nebyla to tedy dovolená Egypt, ale třeba Řecko? Pak nám napište a společně se pokusíme navrhnout přesně takový rámeček, jaký si přejete.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací