Menu

Fotorámeček pro zamilované

Rámeček se srdíčky pro zamilované

Aby na Vás láska koukala ze všech možných koutů

Láska je krásná věc, ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let. A jak potěšit partnerku na Valentýna či jen tak? Máme pro Vás skvělý nápad.  Originální dárek k valentýnu může být i naprostá maličkost jako je rámeček s fotografií. Zachytit jedinečný Okamih lásky na fotografii je něco skvělého, o to spíše by fotografie měla mít u Vás doma čestné místo a ne ležet v šuplíku. A aby měla to pravé kouzlo, je dobré využít například dřevěné rámečky se srdíčky, vlastním nápisem či iniciály. Věřte, že takový dárek k valentýnu vykouzlí partnerce úsměv na tváři.

Vylaďte si rámeček podle svých představ:

·         Napište nám iniciály, které na rámečku mají být umístěny

·         Zvolte si například i vlastní font písma, pro ještě větší originalitu rámečku

Rámečky vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Máte více nápadů jak rámeček vylepšit? Nic není nemožné

Dřevěné rámečky se srdíčky z dílny Okamih se Vám líbí, ale máte trochu jinou představu? Pak se nám ji nebojte napsat a společnými silami připravíme pro Vás a Vaši partnerku ten nejlepší rámeček pod sluncem.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací