Věšák na medaile se jménem - univerzální , střední

  • 363 Kč

Základní věšák na medaile pro jakýkoli sport

Sportujete vy a nebo Vaše dítě a medaile jsou schované v šuplíku? Nastal čas je vyndat a pochlubit se s nimi na originálním věšáku na medaile, který tvoříme přímo na Vaši míru.

Při objednání tohoto věšáku Vám zašleme návrh, na kterém bude vyobrazen i Váš sport. Podobně jako u tohoto ukázkového je běžec co probíhá cílem.

Věšák si lze vyladit na míru Vaší osobnosti:

  • Jméno či název sportu
  • Libovolné motto co Vás inspiruje pro každý další den

Více o věšáku na medaile

  • Vyroben z kvalitní bukové překližky
  • Velikost je cca 56 cm na šířku a 28 cm na výšku

Věšáky na medaile vyrábíme v naší voňavé dílně s tou největší péčí a balíme je v naší chráněné dílně do pěkných dárkových krabiček.

Věšák na medaile podle Vašich představ? Bez problému.

Máte vlastní představu, jak by zrovna Váš věšák na medaile měl vypadat? Chcete na něj dodat hasičské auto nebo potřebujete na medaile více místa? Chcete mít místo jednoho místa na fotografii hned dvě? Nic není nemožné. Pošlete nám své podněty a společně pak vymyslíme ten nejlepší věšák na míru přímo pro Vás.

 

Očima zákazníků

Doporučuji tento eshop. Vstřícné a milé jednání. Vyšli mi s objednávkou na míru vstříc úplně se vším. Kvalitní a krásný atypický a originální držák na medaile. Mockrát děkuji.

moc hezká práce???????? teď už jen naplnit,ať můžeme objednat další????????????????????

Výborná komunikace, ve všem plně vyhoví, vše upraví dle vašich představ a výsledek je krásný. Za mě mohu jen doporučit.

Plavecký věšák

Natočili jsme pro Vás

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací